Clubkampioenschappen 2015

De week van 17 augustus werden opnieuw de clubkampioenschappen van OSO BC gespeeld.

Ook dit jaar was er ruime belangstelling en konden Cor en Ger mooie poules samenstellen.                                                          

De eindstrijd werd een partij tussen Ton van Zomeren, die kader speelde, en Flip de Ruiter, terwijl Ger te Nuijl en Ben Pel om de 3e en 4e plaats mochten spelen. 

Het was Ton die aan het langste eind trok in de finale en dus clubkampioen 2015 werd. Proficiat!!!!

Flip werd daardoor uiteraard 2e en Ger veroverde de 3e plaats.

                                     

Invitatiekadertoernooi 38/2 en 57/2 en neo kader. 2016

De OSO biljartvereniging heeft traditioneel weer het kadertoernooi georganiseerd.

Dit jaar was er weer een sterkere bezetting dan de voorafgaande edities.

Twee nieuwe kaderspelers waren uitgenodigd. En zeker niet de minsten.

Martin Vreekamp(57/2) en Gert van Beek(neo kader 57/2) deden voor de eerste keer mee.

Ricardo Diters heeft dit jaar helaas af moeten zeggen wegens werkzaamheden.

Dus kon zijn titel niet verdedigen, nadat hij dit toernooi 5 maal achterheen op zijn naam wist te brengen.

Het werd een geweldig mooi toernooi met een mooie finale .

3 man konden nog kampioen worden in de laatste ronde.

Johan Rodemond had de beste papieren. Hij moest winnen van Martin Vreekamp.

Op de andere tafel ook nog een kanshebber, Gert van Beek moest winnen van José Zepeda.

Uiteindelijk won Martin van Johan en Gert won van José.

Martin Vreekamp eindigde met twaalf punten en Gert van Beek ook.

De aanvangmoyennes gaven de doorslag.


Martin met 91,17 % en Gert met 85,76%.

Al met al een reuze spannend toernooi met alle ingrediënten.

Vermeldenswaardig is nog de hoogste serie van Rob Out van 93

Alle clubleden die zijn wezen tellen en schrijven bedankt!!

We hebben weer met z`n allen een mooi toernooi neergezet.

Graag tot het volgende toernooi in 2017 !

Dolf van Kuler, voorzitter OSO




Uitslag kadertoernooi:


Pos.SpelerPartPntCarBrtMoyHSP. moy% car%moy
1Martin Vreekamp7129837413,287037,593,6191,17
2Gert van Beek7129817612,907721,4293,4285,76
3Johan Rodermond71110266615,548837,5097,71128,26
4Rene van Aerle77743868,635913,6370,7688,97
5Jose Zepeda74833869,684316,6679,3398,33
6Hans Walraven74713799,026610,7167,9122,29
7Rob Out749191058,759312,5087,52133,41
8Ton van Zomeren72548945,82267,8952,1977,62


Hoogste serie:

Rob Out                     93

Johan Rodermond     88

Toernooigemiddelde    10,12